PROJELER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-mail Serkan YILMAZ

Bu sayfa En iyi 1024*768 çözünürlükte görünür
 

 

1

Bu aralar üzerinde çalıştığım akademik manada pek bir şey yok maalesef. Çünkü ancak derslerime, işlerime, aileme ve sosyal hayatıma yetişebiliyorum. Ama ilk işim master tezimden yurt dışındaki bir dergiye makale yapmak olacak.
   

2

Bu web sayfasını yapabilmek için önce bayağı çalışmak gerekti tabi. ve eski çalıştığım mezunlarla iletişim için bir sayfa hazırladım bu amaçla. Bulunduğunuz bu sayfamı da bayağı güncel tutup artık ders notlarını internetten duyurmayı planlıyorum.
   

3

Bölümde verdiğim dersleri daha etkili yapabilmek için en kısa sürede ders materyallerini bilgisayar ortamına aktarmaya çalışıyorum. Ve internetten yararlanıp araçlarımı daha da geliştirmeyi planlıyorum.
   

4

Acaba diyorum sayısal loto ve şans topu üzerine bir tez mi hazırlasam. Hani herhalde  bu işle bir şey çıkmayacağını bilerek uğraşan benim kadar zeki! başka bir arkadaş var mıdır bilemiyorum. (kardeşim dışında!). Sayısal la ilgili birkaç fikrime zaten ana sayfadaki linkten ulaşabilirsiniz. Şu ana kadar 324 hafta boyunca çıkan bütün sayılara ve daha fazlasına milli piyangonun resmi sitesinden ulaşmak mümkün. Fırsat bulunca ilk işim çapraz serilerdeki minimumları bulmak olacak. Sayısal bu konuda bayağı hafta geçtiği için manalı ama şans topu için henüz yeterince hafta olmadı.